Kostkarka do lodu SDE 50 chłodzona powietrzem, SIMAG - cena, opinie

Kostkarka do lodu SDE 50 to urządzenie wysokiej jakości, wykonane z bardzo solidnych materiałów. Posiada trwałą obudowę ze stali nierdzewnej i wyposażona jest w porządną pompę pionową. Kostkarka do lodu SDE 50 jest chłodzona powietrzem i gwarantuje niskie zużycie wody oraz energii. Posiada wbudowany system czyszczenia i podwójny system rozmrażania. Warto również zaznaczyć, że cechuje się długą żywotnością i wytrzymałością. Wyposażona jest we wzmocnione narożniki, stanowiące świetne zabezpieczenie przed uszkodzeniami.
Kostkarka do lodu SDE 50 chłodzona powietrzem

Kostkarka do lodu chłodzona powietrzem - gdzie kupić?

Kostkarkę do lodu chłodzoną powietrzem możesz zamówić na stronie: https://gastrosklep.pl/pl/p/Kostkarka-do-lodu-SDE-50-chlodzona-powietrzem%2C-SIMAG/22289. W sklepie gastrosklep.pl kupisz ją w konkurencyjnej cenie i otrzymasz 3-letnią gwarancję. Ponadto robiąc zakupy w tym sklepie, możesz liczyć na fachową pomoc specjalistów oraz profesjonalne doradztwo. Fachowcy z tej firmy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące kostkarki do lodu chłodzonej powietrzem. Warto również dodać, że na stronie Gastrosklep.pl możesz kupić kostkarkę na raty lub wziąć w leasing.

Kostkarka do lodu SDE 50 chłodzona powietrzem - dlaczego warto?

Kostkarka do lodu SDE 50 chłodzona powietrzem cieszy się świetnymi opiniami i dużą popularnością. Wynika to z faktu, iż jest ona bardzo solidnie wykonana i cechuje się świetną jakością. Ponadto ma wiele wspaniałych funkcji i jest prosta w użyciu. Doskonale sprawdza się w różnorodnych lokalach gastronomicznych. Wyposażona jest w czytelny i łatwy w obsłudze panel sterowania oraz zaawansowane filtry powietrza. Dodatkowo posiada system czyszczący, dzięki któremu można z łatwością pozbyć się zanieczyszczeń z filtru pompy wody. Zaletą kostkarki do lodu SDE 50 jest również jej prosty, minimalistyczny design.

Kostkarka do lodu SDE 50 chłodzona powietrzem - cena

Na stronie https://gastrosklep.pl/pl/p/Kostkarka-do-lodu-SDE-50-chlodzona-powietrzem%2C-SIMAG/22289 kupisz kostkarkę do lodu SDE 50 chłodzoną powietrzem w bardzo konkurencyjnej cenie. Ponadto w Gastrosklep.pl możesz zamówić ją na raty lub wziąć w leasing. Warto dodać, że sklep ten dostarczy ją do Ciebie za darmo za pośrednictwem firmy kurierskiej. Możesz również odebrać ją osobiście w siedzibie firmy zlokalizowanej we Wrocławiu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zakupu kostkarki do lodu SDE 50, skontaktuj się z obsługą Gastrosklep.pl.

Kostkarka do lodu SDE 50 chłodzona powietrzem - opinie zadowolonych klientów

Kupiłem kostkarkę do lodu SDE 50 do swojej restauracji i sprawdza się rewelacyjnie. Jest bardzo prosta w użyciu i dobrze spełnia swoje funkcje. Nie zajmuje dużo miejsca i jest bezawaryjna. Jestem bardzo zadowolony z jej zakupu. Polecam serdecznie.

Marian

Niedawno zamówiłem kostkarkę do lodu chłodzoną powietrzem SDE 50 i uważam, że to był świetny zakup. Za te pieniądze na pewno nie kupiłbym lepszego urządzenia. Działa ona jak należy, jest świetnie wykonana i bardzo estetycznie wykończona. Jej ogromną zaletą jest również system czyszczący. Polecam!

Błażej

Kupiłam kostkarkę do lodu SDE 50 do swojego baru i to był strzał w dziesiątkę. Super jakość, piękne wykonanie, rewelacyjna trwałość i dużo świetnych funkcji - właśnie tak można opisać to urządzenie. Z pewnością kupiłabym ją drugi raz. Polecam wszystkim właścicielom lokali gastronomicznych!

Angelika

Od kilku tygodni używam kostkarki do lodu chłodzonej powietrzem SDE 5 i jestem zachwycony. Korzystałem już z podobnych urządzeń, ale żadne nie sprawdziło się równie dobrze. Model SDE 5 jest bardzo wydajny, porządnie wykonany i niezwykle solidny. Polecam gorąco!

Filip