Kostkarka Do Lodu Ac 56, Scotsman - cena, opinie - gastrosklep.pl

Chcesz cieszyć się wyjątkowymi napojami w zaciszu domowym, a może prowadzisz restaurację lub bar? Dobrą inwestycją jest kostkarka do lodu, która sprawi, że wszystkie przygotowywane napoje będą wyjątkowe. Mrożoną kawa z lodem, a może świeże soki, koktajle? To wszystko możliwe jest z nowoczesną kostkarką do lodu Scotsman Ac 56. Lód to również doskonały dodatek do alkoholu. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób użyjesz urządzenia. Sprzęt wykonany został ze stali nierdzewnej oraz posiada elektromechaniczne sterowanie. Posiada wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 12 kg.
Kostkarka Do Lodu Ac 56, Scotsman

Kostkarka Do Lodu Ac 56, Scotsman - gdzie kupić?

Kostkarka do lodu Scotman to nowoczesne urządzenie, które może okazać się bardzo przydatne w kuchni. Wiele osób zastanawia się, gdzie można kupić tego typu wysokiej jakości sprzęt. Szeroki asortyment kostkarek dostępny jest na stronie: a href="https://gastrosklep.pl/pl/p/KOSTKARKA-DO-LODU-AC-56%2C-Scotsman/21937. Właśnie tam można odnaleźć kostkarkę w bardzo korzystnej cenie. Stali klienci podkreślają w swoich opiniach, że to sklep godny zaufania. Przesyłka realizowana jest bardzo sprawnie, a obsługa służy pomocą podczas składania zamówienia.

Kostkarka Do Lodu Ac 56 - dlaczego warto?

Kostkarka do lodu to bardzo przydatne akcesorium, które może pomóc z przyrządzaniem różnego rodzaju deserów, takich jak lody, kawy, napoje czy koktajle. Kostki lodu do idealny dodatek, który zdecydowanie uatrakcyjni przygotowywane słodkości. Lód to również niezbędny dodatek dla wszystkich koneserów alkoholu, trunki z dodatkiem kostek smakują znacznie lepiej i przede wszystkim prezentują się bardzo profesjonalnie. Urządzenie jest bardzo wydajne, jednorazowo może przygotować aż 625 średnich kostek lodu, mieści w sobie 12 kg wody.

Kostkarka Do Lodu Ac 56 - cena

Cena przedstawionego urządzenia jest bardzo korzystna, biorąc pod uwagę jakość kostkarki do lodu Scotman. Warto obserwować sklep internetowy, często otrzymać można atrakcyjne promocje. Profesjonalne urządzenie można wykorzystać również w restauracjach czy barach, oferuje dużą szybkość działania oraz niskie zużycie energii. Warto zainwestować w wysokiej jakości urządzenie - to gwarancja sprawności działania oraz naprawy w przypadku awarii. Warto zakupić sprzęt w cenionym sklepie, który cieszy się zaufaniem ze strony klientów.

Kostkarka Do Lodu Ac 56, Scotsman - Opinie zadowolonych klientów

Ostatnio postanowiliśmy zainwestować w kostkarkę do lodu, inne metody przygotowywania kostek były dość czasochłonne, a liczba klientów ciągle rośnie. Polecono nam model Scotman, strzał w dziesiątkę, przygotowujemy około 700 kostek dziennie. Urządzenie działa sprawnie.

Arkadiusz

Miałem duże oczekiwania względem kostkarki. Lód musiał być odpowiednio twardy i przede wszystkim się nie kruszyć. Wykorzystujemy głównie do podawania alkoholu. Chciałem zainwestować w dobry sprzęt, ale w atrakcyjnej cenie. Dobry wybór, na razie sprawdza sie doskonale.

Mateusz

Kostkarka to w gastro element obowiązkowy. Sam przekonałem się o tym szybko po otwarciu włąsnego biznesu. Pracuje szybko, kostki są odpowiedniej wielkosci, duży pojemnik na wodę, nie trzeba co chwilę dolewać, co jest bardzo wygodne. Myślę, ze jeden z lepszych modeli na rynku.

Wiktor

Cena spora, ale za taką jakość, warto dopłacić. Duża szybkośc działania, chodzi płynnie, kostki nie kruszą się, średnio duże, w sam raz. Działą bez zarzutu. Polecam!!!!

Łukasz